Operator statie imbuteliere gaze industriale

AIR LIQUIDE ROMANIA S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati :
- imbutelierea cilindrilor, sortarea si verificarea acestora;
- executia de mici reparatii cu respectarea stricta a instructiunilor de lucru;
- insusirea si respectarea instructiunilor de lucru specifice postului;

CERINTE

Cerinte:
- studii medii finalizate;
- calificare: imbuteliator fluide sub presiune/ lacatus mecanic/ electromecanic/ electrician;
- experienta minim 2 ani in calificarea respectiva;
- capacitate pentru efort fizic;
- carnet stivuitorist (unul din posturi);
- disponibilitate lucru in schimburi;

BENEFICII OFERITE

AIR LIQUIDE ROMANIA ofera un mediu de lucru profesionist, pachet salarial atractiv, pachet de beneficii competitiv.

AIR LIQUIDE Romania, membra a AIR LIQUIDE GROUP - lider mondial in productia si furnizarea de gaze industriale si medicale, angajeaza pentru punctul de lucru din Calarasi 1 operator instalatie.