Manager Resurse Umane

Green Time SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Management Resurse Umane pe FILIALA, recrutare, inductie, planificare, strategie
- avantaj (eventual se gestioneaza serviciul externalizat) - gestiunea si realizarea tuturor formalitatilor de personal (Revisal, intocmire, incheiere CIM, etc.)

CERINTE

Studii superioare in domeniul Resurselor Umane sau Psihologie, experienta relevanta in Resurse Umane (recrutare, organizare, planificare), pregatire si experienta ca inspector Resurse Umane, Revisal, intocmire, incheiere CIM, etc

BENEFICII OFERITE

pachet motivant pentru profesionisti

Producator usi, ferestre, tehnica de umbrire si securitate, cu distributie la nivel national, lider pe piata de profil, cu o echipa tanara si ambitioasa.

Dintre produse amintim: automatizari, copertine, pergole, pereti cortina, tamplarie aluminiu, usi garaj, rulouri exterioare aplicate sau suprapuse, obloane exterioare, rolete textile, paneluri japoneze, jaluzele verticale, jaluzele orizontale, jaluzele plisate, etc.