MANAGER RESURSE UMANE

AVICOLA BUZAU SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participa la stabilirea si elaborarea procedurilor privind operatiunile legate de politicile de resurse umane ale firmei.; asigura si urmareste implementarea si respectarea acestora la nivel de firma.
- Coordoneaza, verifica si raspunde de existenta si de corectitudinea documentelor de personal cu referire la: nivelurile salariale(state de plata, declaratii lunare catre institutiile de stat, adeverinte de salariat, cuantumul bonusurilor si al altor drepturi cu impact asupra remunerarii salariatilor), carti de munca, etc.
- Faciliteaza comunicarea pentru dezvoltarea/mentinerea unui climat pozitiv al relatiilor dintre angajati.
- Impreuna cu sefii de departamente determina nevoile de recrutare. Organizeaza si realizeaza procesul de recrutare si selectie.

CERINTE

- Studii superioare finalizate.
- Cursuri specifice (MRU, NLP, psihologie organizationala, inspector RU, etc).
- Cunostinte de management.
- Minim 3 ani experienta in cadrul dept. de HR.
- Minim 1 an de coordonare a dept. de HR.
- Cunostinte operare PC: MS Office, Internet, e-mail.
- Cunostinte juridice/legislatia muncii/asigurari sociale.
- Abilitati de calcul mathematic.
- Cunoasterea general¿ a mediului de afaceri romanesc.
- Spirit de observatie, dinamism, eficienta; capacitate de abstractizare.
- Aptitudini de conducere: previziune, planificare, organizare, decizie, coordonare, control si evaluare.
- Capacitatea de a lucra in conditii de stres; echilibru emotional.
- Foarte buna cunoastere a comportamentului/psihologiei umane respectiv organizationale.
- Capacitate de adaptare, initiativa, consecventa.

AVICOLA BUZAU SA este o companie cu capital romanesc 100% si membra a grupului de firme AAylex, grup care numara pana in prezent peste 1000 de angajati.
Compania activeaza inca din anul 1982 si este renumita pentru productia si comercializarea produselor din carne de pui.
Certificate de o inalta calitate si sustinute de un pret competitive, produsele noastre sunt prezente pe piata romaneasca de profil sub marcile COCO RICO si PIU GUSTO;
Aflata intr-o dezvoltare rapida, AVICOLA BUZAU este in cautare de profesionisti gata sa contribuie la realizarile si succesul ei .
Alaturati-va echipei AVICOLA BUZAU trimitand un CV pe adresa de e-mail hr@aaylex.ro sau aplicand direct in cadrul acestui anunt.