Maistru atelier mecanic

STRABAG SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

impartirea si supravegherea lucrarilor de reparatii din ateliere si de pe santiere, verificarea si introducerea bonurilor de reparatii in calculator, intocmirea de cereri de oferta pentru piese de schimb, conducere de personal (mecanici, electricieni, lacatusi).

CERINTE

Daca aveti experienta in acest domeniu de activitate, daca sunteti o persoana de incredere, apreciati munca in echipa, dati dovada de initiativa si eventual aveti cunostinte de limba germana,

BENEFICII OFERITE

Noi va oferim pregatire intensiva, posibilitati de training intern, sansa de a va dezvolta pe plan profesional, precum si o remuneratie pe masura serviciilor Dvs.

Suntem un concern de constructii activ pe plan international, cu societati in Germania, Belgia, Olanda, Elvetia, Ungaria, Slovacia, Cehia, Polonia, Croatia, Slovenia, Serbia, Romania, Bulgaria, si Rusia, care numara ca. 44.000 angajati in intreaga Europa.