ECONOMIST CU EXPERIENTA

SC FURNICA ZILIERA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- sa analizeze documentele economice
- sa conteze operatiunile primordial
- sa asigure buna activitate financiara si economica a firmei
- sa supravegheze corecta desfasurare a activitatii economice a firmei
- sa coordoneze activitatea economica
- sa analizeze documentele colectate
- sa analizeze activitatea economica si umana a firmei, in vederea deciziilor optime economic
- sa realizeze evaluarea patrimoniala
- sa transmita documentele specifice
- sa aiba capacitatea de organizare a locului de munca
- sa transmita raportul de informatii
- sa arhiveze documentele specifice
- sa participe activ la rezolvarea sarcinilor echipei.

CERINTE

Se cauta persoane care sa indeplineasca urmatoarele conditii:
- studii superioare economice absolvite,
- experienta minim 2 ani in domeniu,
- cunostinte program WinMentor,
- cunostinte calculatie preturi- constituie un real avantaj.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu motivant- discutat la interviu.

Firma de recrutare si plasare de forta de munca pe piata locala, in toate domeniile de activitate.