DIRECTOR MAGAZIN

SC Proges SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea, oferirea de consultanta si comercializarea produsele firmei;
- desfasurarea corecta a procesului de vanzare;
- dezvoltarea si mentinerea relatiilor cu clientii.
- coordonarea echipei din subordine

CERINTE

- experienta in vanzari materiale pentru amenajari interioare;
- cunostinte/ aptitudini in domeniul materialelor pentru amenajari interioare
- abilitati de a lucra cu clientii, capacitate de comunicare si relationare;
-persoana dinamica, dornica de munca;

Compania PROGES este prezenta pe piata romaneasca incepand cu anul 2001 avand ca obiect principal de activitate importul si distributia de materiale pentru amenajari interioare. La PROGES avem valori puternice si standarde ridicate, care sunt foarte importante pentru noi si clientii nostri. Oferim un mediu de lucru in care fiecare este parte a echipei, neexistand bariere intre management si angajati deoarece credem in conducerea prin forta exemplului. PROGES isi datoreaza succesele in primul rand angajatilor care lucreaza pe intreg cuprinsul tarii.