Director Agentie - Pogoanele (jud. Buzau)

RAIFFEISEN BANK

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza activitatea Agentiei, mentine si dezvolta baza de clienti existenta
- Identifica potentiali clienti si prezinta acestora produsele bancii
- Identifica nevoile clientilor, recomandand serviciile si produsele adecvate
- Asigura supervizarea activitatii de creditare retail, activitatii de promovare a serviciilor de plata electronica tip Multicash, de promovare si incheiere contracte carduri si servicii de acceptare carduri la comercianti
- Asigura realizarea bugetului si a contului de profit si pierderi prin realizarea indicatorilor trasati de conducerea grupului

CERINTE

- Studii universitare absolvite (diploma de licenta)
- Preferabil 3 ani experienta profesionala si minim 1 an experienta in domeniul financiar-bancar
- Cunostinte solide despre produse si servicii bancare, instrumente de plata
- Foarte bune abilitati de comunicare si relationare
- Abilitati de vanzare si negociere
- Foarte bune abilitati organizatorice
- Abilitati de rezolvare a problemelor
- Abilitati operare PC
- Capacitatea de a lucra sub presiune
- Cunoasterea limbii engleze – nivel avansat

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv, corelat cu expertiza dumneavoastra
- Pachet consistent de beneficii
- Oportunitati reale de dezvoltare profesionala
- Programe de instruire si dezvoltare profesionala si personala

DESCRIEREA FIRMEI

Raiffeisen Bank - Reusim impreuna

Istoricul si traditia de 130 de ani a grupului RZB, resursele sale, orientarea catre calitate si satisfacerea nevoilor clientilor vor constitui un sprijin ?n afirmarea talentului tau si te vor ajuta sa-ti transpui visele ?n realitate. Iti oferim un loc de munca dinamic si provocator si ?ntreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune.
Alatura-te echipei noastre, pune-ti amprenta personalitatii si vei reusi !

Raiffeisen Bank Romania - Reusim impreuna!
Impreuna suntem mai puternici!