CURIER-ARHIVAR

Distrigaz Sud S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestionarea activitatilor de curierat si de arhiva
- Sortarea adreselor si a corespondentei;
- Francarea corespondentei si expedierea acesteia;
- Distribuirea corespondentei si a adreselor primite prin activitatea de curierat;
- Gestionarea documentelor si a dosarelor din arhiva;

CERINTE

- Capacitate de planificare si organizare
- Capacitate de analiza si sinteza
- Abilitati de comunicare
- Spirit de echipa
- Initiativa
- Studii medii;
- Cunostinte operare MS Office;

BENEFICII OFERITE

- Un mediu de lucru profesionist si dinamic

Distrigaz Sud ¿ filiala a grupului Gaz de France ¿ detine o pozitie importanta pe piata gazelor naturale din Romania si tinteste sa devina un actor important intr-o
Europa noua a energiei
In vederea ocuparii postului de CURIER - ARHIVAR din cadrul Sectiei de Servicii Buzau,
Serviciul Regional Est Resurse Umane organizeaza un proces de recrutare, la care sunt invitati sa participe toti cei interesati