CONSULTANT FONDURI EUROPENE

SC FURNICA ZILIERA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Oferirea de informatii necesare accesarii de finantari nerambursabile;
- Prezentarea conditiilor ce trebuiesc indeplinite de catre clientii nostri pentru a putea accesa programele de finantare respective;
- Redactarea cererilor/situatiilor/formularelor premergatoare intocmirii dosarelor de aplicare pentru finantari;
- Menţinerea şi dezvoltarea relaţiilor cu clienţii pe perioada implementării proiectelor;
- Raportari periodice fata de manageri referitoare la stadiul implementarii proiectului;
- Raportari intermediare/finale si evaluarea modului de indeplinire a obiectivelor propuse.

CERINTE

- Experienta minim 1 an in accesare fonduri europene;
- Absolvent de studii superioare in economie, inginerie;
- Absolvent curs Manager de Proiect - acccesare fonduri europene, constituie un avantaj;
- Capacitate de asimilare de noi informatii in timp scurt;
- Abilităţi de lucru cu documentaţiile specifice domeniului;
- Abilităţi conceptuale în realizarea de materiale scrise;
- Excelente abilităţi de comunicare şi de raportare;
- Capacitate de analiza si sinteza;
- Cunoştinte IT: Word, Excel, Email, Web.
- Persona organizata, dinamica, si rezistenta la stres.
- Buna capacitate de comunicare
- Persona responsabila

BENEFICII OFERITE

Se ofera mediu de lucru placut, pachet salarial motivant.

Firma de recrutare si plasare de forta de munca pe piata locala, in toate domeniile de activitate.