Asistent Manager Pensiune Turistica

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea contractelor cu furnizorii, monitorizarea si intretinerea relatiilor contractuale cu acestia;
Inregistrarea documentelor de natura financiara care parvin pensiunii, centralizarea cheltuielilor si a incasarilor pensiunii;
Actualizarea situatiei stocurilor existente si implicarea in fluxul de aprovizionare;
Respectarea bugetului alocat pentru fiecare tip de cheltuieli;
Efectuarea tuturor demersurilor si actiunilor contabile, specifice unei pensiuni turistice;
Inregistrarea, arhivarea si indexarea atat a documentatiei fizice receptionata sau transmisa, cat si documentatia electronica transmisa sau receptionata, pe e-mail sau fax;
Gestionarea corespondentei cu partenerii si cu clientii pensiunii turistice;
Implicarea in buna functionare si organizare a activitatii zilnice a personalului si monitorizarea desfasurarii activitatii in cadrul pensiunii;
Asigurarea serviciile de informare, rezervare si cazare pentru clientii pensiunii;
Verificarea rezervarilor inregistrate si confirmate
Implicarea in organizarea si programarea evenimentelor.

CERINTE

Absolvent studii superioare, preferabil profil economic;
Cunoastinte medii limba engleza;
Cunostinte utilizare pachet Office , Outlook;
Cunostinte utilizare internet;
Experienta anterioara in acest domeniu constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut.
salariu motivant.

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)