ARHIVAR - BUZAU

RELAD PHARMA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura arhivarea documentelor conform procedurilor companiei;
- Realizeaza dispunerea si identificarea documentelor companiei in cadrul arhivei proprii;
- Intocmeste documentele de livrare marfa catre sucursalele companiei;
- Asigura pregatirea documentelor si corespondentei pentru livrarea de marfa.

CERINTE

- Studii medii.
- Cunostinte de operare PC.
- Capacitate de comunicare, abilitati de organizare si control al documentelor

BENEFICII OFERITE

Compania ofera un mediu de lucru dinamic, profesionist,
proprice dezvoltarii profesionale.

RELAD este unul din liderii pietei de distributie de produse farmaceutice si parafarmaceutice din Romania. La ora actuala RELAD are peste 800 de angajati, care isi desfasoara activitatea in cele 15 subsidiare deschise in cele mai mari orase din tara. RELAD distribuie aproximativ 5000 de produse apartinand unui numar de peste 150 de producatori de renume de pe piata internationala de profil.