Angajam Asistent Manager

GRUP ZEBORA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asistarea CEO-ului grupului de firme ZEBORA in activitatea zilnica de conducere executiva;

In subsidiar:
- întocmirea de rapoarte specifice activitatii diviziei , analize, prezentări;
- menţinerea legăturii cu departamentele specifice din grup/ autorităţi/ colaboratori;
- îndeplinirea altor sarcini conexe.

CERINTE

- cunostinte operare PC si echipamente birotica;
- cunostinte de limba straina ;
- atitudine PROACTIVA si invatare rapida, capacitate de planificare si organizare;
- capacitate de a respecta termene limita;
- disponibilitate la program flexibil;
- responsabilitate, corectitudine si sinceritate;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv;
- formare profesionala;
- oportunitati de promovare;
- sansa de a face parte dintr-o echipa tanara, dinamica si profesionista;

SC ZEBORA TECHNOLOGY SRL este o companie tanara si dinamica, cu capital integral privat, ce isi propune o gama larga de servicii de calitate.