Ajutor Bucatar

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

Preia activitatile bucatarului, in lipsa acestuia;
Respecta sarcinile trasate de bucatar;
Este responsabil de verificarea si respectarea stocului critic pentru materia prima folosita in bucatarie si produsele de curatenie si consumabilele utilizate in bucatarie;
Respecta procedura de aprovizionare si se asigura ca pregateste stocul necesare conform fluxului de turisti;
Prepara mancarea conform retetarului;
Foloseste cantarul pentru verificarea cantitatilor folosite;
Respecta prezentarea felului de mancare in farfurie.

CERINTE

Punctualitate;
Atitudine de respect față de sarcinile primite;
Seriozitate;
Prezență agreabilă, amabilitate, solicitudine;
Precizie şi rigurozitate în realizarea sarcinilor;
Atitudine pozitivă și conciliantă în relațiile cu clienții și colegii;
Determinare, responsabilitate în muncă;
Dexteritate manuală;
Claritate în vorbire;
Condiție fizică adecvată;
Imaginatie culinara, ordonat si disciplinat;
Rezistență la stres.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut;
Salariu motivant.

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)