AGENT VANZARI (EXTERN)

SC FURNICA ZILIERA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizearea planului lunar/trimestrial/anual de vanzari;
- Prezinta si promoveaza direct produsele prin realizarea de oferte pentru clientii potentiali si cei existenti;
- Prospecteaza in permanenta piata in vederea identificarii de noi clienti si cresterii cotei de piata a produselor in zona in care actioneaza;
- Mentine permanent legatura cu clientii existenti pentru fidelizarea acestora;
- Intocmeste rapoarte privind situatia vanzarilor, concurenta, noile trenduri pe piata, potentialii client;
- Urmareste comenzile si face propuneri pentru crestere si imbunatatirea relatiei cu clientii pentru fidelizarea lor.

CERINTE

- Siguranta de sine, bune capacitati de comunicare si interrelationare;
- Cunostinte de limba engleza - nivel avansat, cunostinte de limba italina - prezinta un avantaj;
- Abilitati de vanzare si persuasiune;
- Orientare spre rezultate;
- Bune cunostinte de operare in MS Office (Word si Excel);
- Disponibilitate pentru deplasari in afara tarii;
- Disponibilitate pentru program prelungit;
- Posesor permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Vei face parte dintr-un colectiv tanar, entuziast si muncitor;
- Iti oferim training gratuit din prima zi si suport pe toata perioada de acomodare;
- Vei primi periodic feedback pentru munca depusa, astfel incat sa iti imbunatatesti permanent abilitatile;
- Vei fi recompensat periodic pentru realizarile tale;
- Posibilitatea de evolutie la locul de munca.

Firma de recrutare si plasare de forta de munca pe piata locala, in toate domeniile de activitate.