Agent de vanzari - Buzau

Provident Financial Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Așteptările noastre:
• Promovarea produselor de creditare ale companiei
• Identificarea de potențiali noi clienți
• Dezvoltarea, gestionarea și fidelizarea portofoliului de clienți

CERINTE

Candidatul ideal
• Ești o persoană cu abilități de comunicare și cu dorință de a-și spori venitul
• Ești organizat și responsabil
• Ești ambitios și iți dorești să realizezi lucrurile într-o maniera profesionistă
Te vrem în echipa noastră!

BENEFICII OFERITE

Beneficiile tale:
• Contract de muncă și salariu fix
• Bonusuri și premii motivante în funcție de rezultate
• Un portofoliu de clienți deja existent, pe care tu îl poți dezvolta
• Program flexibil
• Decontare transportului și telefon serviciu
• Posibilitatea dezvoltării unei cariere de succes într-o companie multinațională
• Acces la cursuri de dezvoltare profesională și programe de pregatire
In plus, pe langa beneficiile de mai sus, în primele 3 luni de activitate, agenții noștri primesc o primă de bun venit sub forma unor beneficii financiare.

DESCRIEREA FIRMEI

Descrierea companiei

De ce noi?
La Provident ai șansa de a lucra într-un domeniu dinamic și de perspectivă: cel financiar.
Avem un model de afaceri cu o istorie de peste 130 de ani, suntem prezenți în opt țări, pe două continente și avem peste 2,6 milioane de clienți. În România, finanțăm ideile oamenilor de aproape un deceniu. Tot de atâta timp formăm oameni talentați, ca și tine, în agenți de vânzări profesioniști. La noi vei găsi un mediu de lucru deschis și flexibil, unde îți creezi singur programul de lucru. Vei întâlni oameni oricând gata să-ți ofere informații și care te vor sprijini în evoluția ta profesională. În plus, poți lucra pentru noi indiferent unde locuiești, pentru că suntem prezenți în toată țara.
Pentru mai multe detalii puteti accesa www.provident.ro