Agent de vanzari / Agronom

SC MORAMI SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dorim sa angajam un agent de vanzari zonal, care sa se ocupe de judetele din Moldova-Dobrogea.
Agentul trebuie :
- sa mentina contactul cu clientii deja existenti in portofoliul firmei si sa dezvolte mai departe colaborarea cu acestia
- sa caute si sa imbunatateasca portofoliul de clienti
- sa promoveze gamele de produse ale companiei atat catre clientii finali cat si catre revanzatori
- sa colecteze informatii noi din piata si de pe teren
- sa identifice zonele cu potential de dezvoltare
- sa trimita informatii despre piata / clienti / produse directorului de vanzari
- sa fie organizat

Judetele pe care noul agent le va reprezenta sunt :
Buzau, Braila, Galati, Constanta, Tulcea, Vaslui, Bacau, Vrancea, Suceava, iasi, Botosani, Covasna, Harghita

CERINTE

- experienta in domeniul agricol reprezinta un avantaj
- permis de conducere auto
- disponibilitatea de a lucra de acasa
- disponibilitatea de a face deplasari in teren

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- masina de serviciu
- telefon mobil, laptop
- bonuri de masa
- comision din vanzari

MORAMI s-a infiintat in Salonta, judetul Bihor, in anul 2009.
In momentul de fata avem doua showroom-uri, unul in Salonta si unul in Oradea, plus un depozit de peste 1.800 metri patrati in Salonta.
Avem o vasta experienta in agricultura, fiind in momentul de fata unici importatori in Romania pentru 9 companii din tari ca Italia, Israel, Emiratele Arabe Unite, Cehia, etc.
Principalele noastre linii de distributie sunt :
- scule si unelte pentru agricultura
- plase de protectie
- folii pentru solar si camp
- ingrasaminte chimice si organice
- pamant si substraturi
- seminte
Suntem o companie tanara, insa cu experienta, in continua dezvoltare. Dorim in continuare sa crestem, si asta o putem face doar prin oameni. De aceea, vrem sa atragem in sanul companiei noastre oameni dornici de munca si de dezvoltare, profesionisti, care vor sa creasca alaturi de noi.