Depanator echipamente electronice si electrocasnice

Master's Busteni

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societatea comerciala Master's din Bușteni angajata în regim full-time sau part-time depanatori aparate electronice și electrocasnice, case de marcat precum și specialiști frigotehniști.

CERINTE

Posturile sunt adresate persoanelor cu experienta minima în domeniu (cel puțin un an), persoanelor dinamice, autodidacte și care doresc sa își construiască o cariera în acest domeniu.

BENEFICII OFERITE

Pachete salariale motivante, comisioane și bonusuri diverse, cursuri de pregătire și formare profesionala gratuite, logistica și echipamente de lucru pentru practicarea meseriei la cel mai înalt standard.
Interviu Online - 4 intrebari

DESCRIEREA FIRMEI

Master's

Firma Master's a fost înființata in 1994 și este situata în Bușteni.
Firma Master's își desfășoară activitatea pe raza orașelor Câmpina, Comarnic, Breaza, Sinaia, Bușteni, Azuga, Predeal.

Firma Master's oferă o gama variata de produse de calitate superioara :

- Vânzări, service case de marcat - fiscalizare
- Vânzări, punere în funcțiune și service pentru sisteme anti-efracție și supraveghere video
- Vânzări și service centrale termice
- Echipamente audio
- Electronice
- Electrocasnice
- Antene satelit (Akta TV)

Master's Service
Reparatii în garanție si post-garanție pentru aparate electronice și electrocasnice pe raza orașelor: Câmpina, Comarnic, Breaza, Sinaia, Busteni, Azuga, Predeal
| Bosch | Philips | Samsung | Daewoo | Radiant | Siemens | LG | Electrolux | Singer | Indesit | Ariston | Datecs
| Pentru reparații frigidere, mașini de spălat, centrale termice se asigura deplasare la domiciliu pe raza orașelor: Câmpina, Comarnic, Breaza, Sinaia, Bușteni, Azuga, Predeal
| Reparații TV (CRT, Plasma, LCD, OLED)