ANGAJAM AGENT VANZARI

Famgra com SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii

0731304180 - Claudiu Petraru

- Cunoasterea in detaliu a elementelor de tamplarie, a produselor, serviciilor si solutiilor oferite de
compania noastra
- Prospectarea pietei si identificarea oportunitatilor din zona alocata
- Consiliere tehnico-comerciala si ofertare la domiciliul clientului
- Efectuarea masuratorilor pentru cotele de executie a elementelor de tamplarie
- Intocmirea, prezentarea si negocierea ofertelor comerciale
- Incheierea contractelor de executie a lucrarilor si urmarirea derularii acestora
- Intocmirea rapoartelor periodice de vanzari

CERINTE

-Studii medii sau superioare finalizate, in domeniul tehnic
-Cunostinte operare PC
-Bune abilitati de comunicare si negociere
-Perseverenta in prospectare
-Disponibilitatea de a avea un program flexibil in functie de clienti si activitatea in zona arondata
-Analiza periodica a concurentei in domeniu
-Experienta in vanzari minim 2 ani
-Experienta in domeniul tamplariei din PVC constituie un avantaj
-Permis de conducere categoria B
0731304180 Claudiu Petraru

BENEFICII OFERITE

-Salariu atractiv
-Bonus din vanzari
-Masina de serviciu
-Telefon
-Laptop

DESCRIEREA FIRMEI

Comert cu amanuntul