Animator cluburi de vacante

SC CHRISTIAN 76 TOUR SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Stimulează participarea voluntară la activităţi, desfăşoară activităţile de animaţie şi dezvoltă comportamentul pozitiv al participanţilor
- Gestionează activităţile zilnice ale participanţilor
- Elaborează proiecte de sejur pentru cluburilor de vacanţă
- Desfăşoară activităţi specifice cluburilor de vacanţă
- Stabileşte obiectivele activităţii şi lucrului īn echipă
- Proiectează conţinutul activităţilor din perioada sejurului şi stabileşte tipurile de activităţi de animaţie
- Elaborează materialele necesare desfăşurării activităţilor şi amenajează spaţiile lor de desfasurare
- Stabileşte şi asigură necesarul de resurse materiale pentru sejur
- Promovează proiectele de sejur ale organizatorului şi activităţile din clubul de vacanţă.

CERINTE

-- Absolvent de studii superioare;
- Experienta in domeniu constituie avantaj;
- Bune cunostinte de limba engleza, a doua limba constituie avantaj;
- Cunoasterea in detaliu a pachetelor turistice, serviciilor de cazare si transport;
- Capacitate de lucru in conditii de stres;
- Persoana sociabila, persuasiva, atenta la nevoile pasagerilor;
- Disponibiliate pe toata durata sezonului;

BENEFICII OFERITE

Conditii moderne de munca;
- Instruire si sustinere permanenta;
- Oportunitati de dezvoltare profesionala intr-o companie in plina ascensiune;
- Colaborare pe baza de contract individula de munca.

Agentia de turism CHRISTIAN TOUR ofera servicii de cea mai înalta calitate în domeniul turismului si al calatoriilor, atât pentru turistii individuali sau oamenii de afaceri, cât si pentru grupuri sau corporatii