Manipulant marfa-Buftea

M&CO HR Services

Job expirat

RESPONSABILITATI

M&Co Hr Services recruteaza pentru o companie internationala care activeaza in domeniul importului si exportului pe sectorul fresh food : Manipulant marfa -lucrator depozit.

Atributii:

• Încărcarea, descărcarea mărfurilor şi manipularea acestora în depozite;
• Asigură gestiunea stocului de marfă în baza documentelor de intrare-ieşire;
• Asigură mişcarea stocurilor;
• Răspunde de organizarea logistică eficientă a depozitului ;
• Expediază marfa către clienţi conform comenzilor şi priorităţilor ;
• Pregătirea mărfurilor pentru expediere;
• Verificarea mărfurilor sosite în depozit;
• Participă la inventarierea mărfurilor de gestiune;

CERINTE

• Experienta in domeniu;
• Promptitudine;
• Spirit de echipa;
• Punctualitate ;
• Atenție la detalii;
• Atitudine pro-activa ;
• Orientare spre rezultat;

BENEFICII OFERITE

•Pachet salarial motivant;
•Mediu de lucru tanar si dinamic;
•Posibilitati de promovare.

M&CO HR Services, parte a grupului M&CO, este o companie tânără formată dintr-o echipă de profesionaliști care se află în continuă dezvoltare. Aceasta își dedică toate mijloacele necesare pentru a asigura fiecărui client servicii de Resurse Umane la cele mai înalte standarde.

Scopul nostru este să oferim partenerilor noștri strategii, rezultate și idei inovatoare pentru problemele ce pot apărea în domeniul Resurselor Umane, expertiza noastră acoperind toate ariile acestui sector.