Angajam consilier vanzari

BOOZE TOWN SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cine suntem ?
Booze Town- Liquor Store

Care e jobul ?
Consilier de vanzari

In linii mari jobul asta inseamna:
- Consilierea clientilor in alegerea produselor potrivite conform nevoilor acestora
- Receptionarea produselor cantitativ si calitativ.
- Aranjarea si reumplerea rafturilor din magazin
- Respectarea politicii de magazin si a procedurilor privind fluxul operational.

CERINTE

Care sunt asteptarile noastre de la tine ?
- Atitudine pozitiva si prietenoasa, spirit de initiativa
- Seriozitate si punctualitate la locul de munca, buna organizare si atentie la detalii
- Asimillarea informatiilor noi despre produse si piata pe care activam
- Experienta anterioara in domeniu reprezinta un avantaj, insa nu este obligatorie
- Disponibilitate pentru program in weekend
- Capacitatea de a lucra in echipa si de a colabora cu alti membri ai echipei

BENEFICII OFERITE

Ce oferim ?
- Contract pe perioada nedeterminata
- Salariu competitiv si bonusuri in functie de vanzari
- Discount la produsele comercializate de magazin
- Traininguri interne
- Oportunitate de promovare

Booze Town a luat nastere din dorinta de a aduce ceva nou pe piata bauturilor si tutunului din Romania. Dorim sa va oferim o experienta unica, pentru a beneficia din plin de produsele preferate, in fiecare zi.