WebDesigner - Programator

SC Radin Impex SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- design si mentenanta website
- implementarea la nivel de CSS si XHTML a solutiilor grafice pentru website-uri
- implementarea de formulare dinamice standard in PHP/MySql (formulare de contact, newsletter subscription, etc.)
- realizarea de identitati vizuale si implementarea acestora in aplicatii (stationary, colaterale, etc.)

CERINTE

- Abilitati artistice si de design creativ deosebite
- Cunostinte Photoshop – nivel excelent ;
- Cunostinte Flash ;
- Cunosterea unui program vectorial : Illustrator, Flash, Corel, Freehand;
- Cunosterea tehnologiilor pentru implementarea web-designului: HTML + CSS
- cunostiinte Javascript, PHP

BENEFICII OFERITE

Program flexibil, posibilitatea de a lucra intr-un mediu tanar, in plina dezvoltare, la proiecte care motiveaza prin insasi subiectul lor. Cautam oameni care sa poata oferi calitate nu cantitate.

Alte detalii se vor discuta in urma interviului.

DESCRIEREA FIRMEI

Centru de Agrement - Valea Iazurilor
Hotel Modern - Rustic, Restaurant Moden - Rustic, Piscina, PEscuit, Teren Sintetic, etc

La doar 20 km de Bucuresti.