Web Developer Wanted

Creative Ones

Job expirat

RESPONSABILITATI

pecializati! Descopera-ti abilitatile de programare in proiecte motivante si pe framework-uri de ultima generatie.

Creative-Ones este agentie full service in domeniul IT, oferind solutii de design spectaculos, marketing online si programare web. Avem o vechime in piata de peste 6 ani, echipamente si tehnologii performante, cu o echipa solida si consolidata inca de la inceputul agentiei, cu un portofoliu bogat de clienti cu care pastram o stransa legatura pe termen lung.
Participam constant la evenimente IT cum ar fi IMWorld. Agentia este certificata Google si castigatoarea 2017 EMEA Mobile Ads Certification Challenge Google.

Pentru noi este esential sa detii cunostinte foarte bune in bazele programarii, sa cunosti PHP si Framework-uri ce se bazeaza pe PHP (Laravel, Codeigniter, etc.), atitudine proactiva si sa-ti faca placere sa lucrezi in echipa.
Sa fii dornic in rezolvarea rapida a problemelor, gata oricand sa inveti lucruri noi si cu o orientare constanta spre calitate.

CERINTE

- facultate in curs sau alte cursuri de specialitate in domeniul IT
- seriozitate si implicare
- autodidact
- spirit de echipa si respect pentru colegi
- PASIUNE si dorinta de implicare
- Cunostinte PHP, Html, Css.
- Cunostinte avansate in Framework-uri precul Laravel, Codeignither, etc.

BENEFICII OFERITE

- cafea, apa la birou, "as much you can drink"
- sediu in centru, bike friendly
- bonusuri motivante pentru diverse proiecte

Experienta de peste 6 ani in domeniu. Realizare aplicatii E-Commerce si CMS performante. Pentru gestionarea proiectelor folosim propriul CRM cu functii de Project Management, urmarind sa crestem eficienta activitatii. Pentru mai multe detalii, va invitam sa vizitati web site-ul nostru, creative-ones.com

Participam cu regularitate la expozitii si investim masiv in dezvoltarea firmei.

Programare utilizand ultimele tehnologii in domeniu si avem in vedere in special proiecte pe termen lung.