Web Developer Php, Wordpress

Lucian & Partners

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Dezvoltare si intretinere a siturile existente si cele noi
- Respectare a deadline-urilor

CERINTE

- Bună cunoaștere a limbajelor/tehnologiilor PHP (Laravel), (My)SQL, JS/jQuery, CSS, HTML cu o experienta de 2-3 ani
- Cunsotinte bune de Wordpress si experienta in dezvoltare de plugin-uri pentru acesta
- (Avantaj) Cunoștințe referitoare la realizarea de site-uri pentru campanii SEO

- Atenție la detalii si responsabilitate
- Sa ai spirit de echipă,Sa acorzi atenție detaliilor
- Sa ceri ajutor atunci când ai nevoie și sa oferi atunci când ți se cere
- Sa respecți promisiunile și deadline-urile

BENEFICII OFERITE

- O echipă simpatică
- Salariu la nivelul pieței

De peste 5 ani, cu un portofolio extensiv, echipa noastra ofera solutii de web, design, suport, consultare, customizare si intretinere pentru multi clienti, din Romania, dar si din strainatate.