Web Developer / PHP Developer - agentie de digital marketing

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentie de digital marketing cu peste 10 ani experienta in proiecte complexe: portaluri foarte complexe de publishing, site-uri de ecommerce, aplicatii & website-uri flash, proiecte de brand etc.

Responsabilitati:
- Dezvoltarea de aplicații web dinamice folosind în principal: PHP, MySQL, JavaScript, HTML, CSS;
- Mentenanță și dezvoltare post-implementare pentru soluțiile dezvoltate de companie (proiecte complexe - portaluri foarte complexe, site-uri de ecommerce, aplicatii & website-uri flash, etc.),
- 75% dezvoltare back-end, 25% dezvoltare front-end.

CERINTE

- Cunoștințe de PHP și MySQL;
- Cunoștințe JavaScript, HTML, XML şi CSS;
- Cunoștinte Flash (reprezintă un avantaj);
- Cunoșterea unui framework Cake, Joomla, Typo3, WordPress (reprezintă un avantaj);
- Cunoștințe Photoshop sau similar (reprezintă un avantaj);
- Abilitatea de a lucra la un proiect din faza de proiectare până la go live;
- Gândire analitică, orientare spre rezultate și atenție la detalii;
- Abilități de organizare și comunicare interpersonală.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial negociabil in functie de experienta profesionala;
- Bonusuri & Prime.

Detalii: www.qlt.ro
cariera@QLT.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.