Web Developer (HTML, PHP, CSS, JS)

Rezolv IT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- crearea, modificare si implementare solutiile CRM si ERP dezvoltate de RezolvIT
- crearea, implementarea si mentenanta website-uri clienti
- modificarile website-urilor aflate in intretinere (design, code, content)

CERINTE

- cunostinte solide HTML ,CSS ,Mysql
- cunostinte de baza PHP
- cunostinte prelucrare grafica
- familiarizat cu instalarea si configurarea platformelor Wordpress, Joomla, Magento, Drupal etc
- cunostinte de baza algoritmi, structuri baze de date si OOP

Este foarte important sa :
- fii serios si organizat; respectarea termenelor promise si finalizarea proiectelor fiind cerinta principala a postului precum factorul determinant in acordarea bonusurilor.
- iti doresti sa inveti si sa experimentezi tehnologii noi
- sa poti lucra intr-o echipa numeroasa si diversificata

BENEFICII OFERITE

Bonusuri in functie de implicare si seriozitate
Mediu de lucru relaxat, colectiv tanar si dinamic
Program lucru flexibil

RezolvIT oferă servicii de externalizare și suport IT pentru firme mici și mijlocii.
De peste 11 ani, RezolvIT cu cei 24 de tehnicieni susține peste 200 de companii. Administrăm 8.000 echipamente IT, am oferit peste 32.000 ore de lucru în peste 12.000 de intervenții IT rezolvate în anul 2014.