Web Developer / Engineer

Holosfind Software

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza tehnica si proiectare in functie de cerintele specificate in caietul de sarcini

- Mentenanta si dezvoltare web-site-uri (proiecte)

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- Are viziune de arhitect
- Vorbeste limba engleza la nivel avansat
- Vorbeste limba franceza la nivel mediu (nu este o cerinta eliminatorie)

- Cunostinte si experienta in PHP –OOP (nivel avansat)
- Experienta in lucrul cu baze de date MySQL
- Cunostinte AJAX, JAVASCRIPT, CSS, HTML
- Experienta in lucru cu CMS (Joomla, PrestaShop,Wordpress/Magento/TYPO3 etc.)

Constituie avantaj urmatoarele :

- Cunosterea cel putin a unui framework (Smarty, Zend Framework, Symphony)
- Cunostinte avansate si experienta server APACHE
- Cunostinte Java

- Creativitate si flexibilitate profesionala

BENEFICII OFERITE

Te invitam să descoperi câteva motive pentru care HOLOSFIND ar putea fi primul loc pe lista ta de potentiali angajatori. Chiar dacă eşti proaspăt absolvent de facultate, aflat la inceputul carierei, sau un profesionist care caută schimbarea, HOLOSFIND iţi oferă oportunitatea angajarii si sansa de a dobândi noi abilităţi şi cunoştinţe.

Echipa noastră

Suntem o echipă tânară şi dinamică, în care creativitatea, spiritul de iniţiativă şi profesionalismul sunt apreciate.Vă oferim un loc în echipa noastră, cu responsabilităţi bine definite şi obiective clare. Daca eşti pasionat de ceea ce faci, şi dornic să iţi îmbunătăţeşti cunoştinţele, te asteptăm !

Pachete de beneficii interesante

HOLOSFIND este un angajator atractiv ţinând cont de întregul pachet de beneficii oferite angajaţilor săi: loc de munca sănătos şi modern intr-unul dintre cele mai centrale business-centre din oras, salariu corect, concediu garantat, acces la tehnologie modernă.

Acces la dezvoltare continua

Noi considerăm că accesul la dezvoltarea personală continuă este cheia spre satisfacţia personală la serviciu.

Echilibrul intre viaţă profesională şi cea personală

Noi ştim cât de important este pentru un individ să aibă echilibru între cele două planuri: cel professional şi cel personal. De aceea, le respectăm!

HOLOSFIND Software este filiala societatii HOLOSFIND, lider pe piata europeana in domeniul marketingului digital online,societate cotata la Bursa (Alternext NYSE Euronext Paris (cod: ALREF, cod ISIN: FR0010446765)
Compania este recunoscuta pe piata din Europa ca leader pentru furnizarea de servicii marketing digital 360 grade.