Web Developer

Connect Media

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te-ai plictisit de ne-muncă? Știi deja câte bucăți de gresie sunt în birou și cunoști pe dinafară fiecare pom din drumul spre birou? Te prinzi visând cu ochii larg deschiși la ceva nou și mai interesant?

Ei bine, Connect Media angajează!

CERINTE

Cautam Web Developer cu experienta de minimum 2-3 ani in domeniu.
Vei face site-uri cu Wordpress, Joomla, Magento sau OpenCart, folosind Bootstrap, HTML5, CSS3 si PHP.

Ce am dori să ne oferi:

• Cunoștințe avansate de HTML/CSS.
• Cunoștințe avansate de PHP, mySQL, jQuery și JavaScript, algoritmi
• Experiență Wordrpress hands-on.
• Cunoștințe de bază de Photoshop.
• Abilitatea de a fragmenta un PSD și de a crea o temă Wordpress custom.
- Sa fii responsabil/a si sa se poata baza pe tine
- Problemele pe care le rezolvi sa fie mai multe decat cele pe care le creezi
- Sa inveti in permanenta si sa devii mai bun/a
- Sa schimbi si sa imbunatatesti lucrurile, atat in munca ta cat si in firma
- Sa ai o atitudine pozitiva
- Sa acorzi atentie detaliilor astfel incat sa te poti mandri ca tot ce faci e bine
- Sa ceri ajutor atunci cand ai nevoie si sa oferi atunci cand ti se cere

Ce îți oferim:
• Cafea fantastică ori de câte ori ai nevoie pe zi (nu judecăm!). Dacă preferi ceaiul, avem ceai organic pentru cele mai pretențioase gusturi.
• Atmosferă űber-friendly de lucru.
• Birou personalizabil și foarte confortabil.
• Garanția că nu există idei rele – doar motive de viitoare anecdote.
• Conversații intelectuale și pseudo-intelectuale după dispoziție și preferințe.
• Oportunități de creștere și dezvoltare personală.
• Net rapid pentru ”research”.
• Clienți rezonabili care nu îți vor cere luna de pe cer. (Dacă ne poți aduce luna de pe cer, suntem și mai interesați de tine!).

Dacă îți place ce ai citit și crezi că ai vrea să lucrezi cu noi, te așteptăm cu un CV și cu o cană de cafea (cana de cafea ți-o vom oferi noi!.

onnect Media este o agenție de publicitate, specializată în crearea unor campanii de online marketing, pentru orice piață de business, fie că vorbim de IT&C sau FMCG, banking sau farmaceutice, imobiliare, auto și nu numai.

Suntem alături de clienții noștri 24 de ore din 24, dezvoltăm idei și mesaje relevante pentru targetul ales, implementăm proiecte memorabile și eficiente, ne respectăm deadline-urile, atragem rezultate și profit imediat. Și toate acestea se obțin cu minimul de costuri, costuri alocate din rezultatele obținute sau din bugetul pe proiecte.

Experiența noastră pe campaniile online cât și specializările pe care le deținem, certificările Google Adwords, Analytics, aduc valoare și calitate serviciilor oferite.