Web Designer - Web Developer

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Crearea de grafica pentru website-uri, logo design, branding

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- simt artistic, aplicabil la web design de business si e-commerce
- inventivitate
- motivare şi interes profesional in ceea ce intreprinde
- cunostinte de HTML si CSS
- capabil sa respecte termenele stabilite impreuna
- atentie la detalii si responsabilitate
- cunostinte excelente de Photoshop

Cunostinte/aptitudini OPTIONALE: (reprezinta un mare avantaj)

- Jquery si alte framework-uri Javascript
- S.E.O. (search engine optimization)
- PHP + MySql
- CMS ( Worpress, Drupal, Joomla, Prestashop, Magento)
- Corel, After Effects.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix: 500 eur / luna + bonusuri

Oferim contract de munca

- posibilitatesa de a lucra de acasa
- posiilitatea de a conduce propriul departament in cadrul firmei noastre
- atmosfera de lucru placuta; (posibilitate lucru de acasa)
- perspectiva unei cariere in cadrul unei firme de prestigiu in Romania.

Hollo Marketing Solutions este singura companie din Romania certificata ISO:9001 la nivel mondial pentru o gama completa de servicii: "WEBDESIGN, PROGRAMARE, SERVICII PROMOVARE ONLINE, SEO, MARKETING SI PUBLICITATE ONLINE".