Web designer / Web developer

sc acid love srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Este necesara prezenta la birou pe toata perioada programului (part/full time) precum si urmatoarele:

Realizarea si implementarea partii grafice pentru proiectele online noi.

Intretinerea si dezvoltarea unor proiecte existente - modificari grafice, optimizari de cod.

SEO - on/off site

CERINTE

* Experienta minim 3 ani prezentata in portofoliu.
* Cunostinte avansate de dezvoltare web (HTML, CSS, XML, JavaScript, AJAX)
* Cunostinte medii de baze de date (MySQL)
* Limba engleza - cunostinte de baza
* Capacitate de autodezvoltare
* Creativitate, spirit de echipa
* Editare grafica - cunostinte de baza

BENEFICII OFERITE

Investim in performanta.
Salariul va fi hotarat in urma interviului si a tipului de post urmarit.
Cv-urile pot fi trimise si pe contact at acidlove ro

Agentia de publicitate a aparut in anul 2008, in Bucuresti. Activitatea companiei s-a concentrat pe segmentul online, unde se intalnesc si cele mai mari realizari. Ne propunem sa pastram aceasta directie si in viitor.