web designer, programator web

NetPizza.ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- creare concepte grafice pentru continut online sau offline in domeniul food delivery/siteuri restaurante + livrari, elemente promotionale, elemente grafice pentru interfata web/software, prelucrare de imagini, etc.
- Creare de bannere, anunturi, grafica pentru reclama online, etc.
- Prelucrare imagini si pregatire pentru web

CERINTE

Ai?
-experienta in domeniu de cel putin 3 ani
- Adobe Photoshop, Adobe Illustrator sau programe similare (eventual animatie 3D)
- Macromedia Flash. (Action Script si dezvoltare de aplicatii flash)
- experienta in productie web (Layout de pagini in HTML, notiuni de CSS, JavaScript, aplicatii gen PHP + MySQL + Apache, intelegerea unei baze de date)
- referinte in domeniu (site/siteuri pt. food delivery sau restaurante)
- experienta in domeniul webbusinesses (grafica, design, si cateva elemente de programare web) reprezinta un avantaj
Esti?
- creativ, original

Vino cu noi!

BENEFICII OFERITE

-telefon, conexiune la internet
-bonus weekend

DESCRIEREA FIRMEI

NetPizza.ro este operat de firma S.C. NetChelner S.R.L.
fiind primul serviciu online de livrare mancare, pizza la domiciliu sau birouri cu extindere si in afara Bucurestiului