Web Designer

S.C. Netbridge Services S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Simt artistic si creativ bine dezvoltat
- Cunostinte de baza de coloristica, compozitie
- Cunostinte avansate de folosire a instrumentelor grafice (Adobe / Macromedia)
- Portofoliul care ilustreaza experienta in domeniu

CERINTE

Lucreaza la crearea si/sau mentenanta interfetelor Web pentru unele dintre cele mai importante site-uri din .ro: trafic.ro , okazii.ro , myjob.ro
Layout-urile nou create trebuie sa respecte standardele Web moderne, sa fie accesibile, usor de utilizat, sa serveasca direct scopurile de marketing/business.
Capacitatea de transpunere a layout-urilor in pagini (X)HTML.

BENEFICII OFERITE

- Lucru intr-o echipa de profesionisti;
- Salariu motivant;
- Prime pentru implicare, respectare deadline;
- Forme de recompensare si stimulare nonfinanciare;
- Un plan coerent de cariera in organizatie.

Companie din Romania cu activitate exclusiva pe Internet, care dezvolta servicii de calitate, avand in portofoliu o gama larga de aplicatii web, ce ocupa pozitii de top in Internet . Misiunea noastra este sa implementam cele mai profesioniste servicii online in Romania, oferindu-le utilizatorilor si clientilor interni/externi toate conditiile pentru a beneficia la maxim de avantajele Internetului.