WEB DESIGNER

QUALIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Selectam WEB DESIGNER pentru clientul nostru - companie specializata in oferirea de servicii web.

Responsabilitati principale:
- crearea de inalta tinuta a paginilor web, atat a celor cu structura bussines (clean & simple) cat si a celor cu grafica avansata (flash);
- conceperea si implementarea elementelor grafice ale aplicatiilor / produselor Web si publicitare
- optimizarea aspectului grafic al aplicatiilor Web

CERINTE

- studii superioare in domeniul grafic (arte plastice, arhitectura) - constituie un avantaj
- experienta in utilizarea programelor de prelucrare imagini: Corel Draw, Adobe Photoshop, Adobe Ilustrator, Gif Animator, Macromedia Flash, Dreamweaver, etc.
- prezentarea portofoliului constituie un avantaj major
- atentie pentru detaliu
- abilitati de manager

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte bun, cu posibilitati de crestere;
- Oportunitati de dezvoltare a carierei.

Qualia este o companie de resurse umane cu capital romanesc, orientata catre o continua dezvoltare.
Oferim servicii de calitate in sfera resurselor umane atat pentru companii cat si pentru candidati.

Pentru inscrierea in baza de date trimiteti cv-ul insotit de o scrisoare de intentie la: office@qualiadevelopment.ro.