Web-Based Database programmer/Web developer

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza, proiectarea si dezvoltarea de aplicatii;
- Personalizarea, intretinerea si extinderea aplicatiilor existente;
- Testarea si documentarea acestora.

CERINTE

- Absolvent de studii superioare, preferabil in domeniul informatic.
- Limba engleza – nivel avansat
- Seriozitate, responsabilitate in munca;
- Atentie la detalii;
- Respectarea termenele limită;
- Capabil de lucru in echipă, fără a fi dependent de supraveghere
- Uşor adaptabil la schimbări
- Prezentare portofoliu de lucrari (obligatoriu)

Trebuie sa detina:
- Cunostinte solide ASP.NET
- Cunostinte solide C#
- Cunostinte solide design patterns, stucturi de date si algoritmi
- Cunostinte solide SQL
- Capacitate de debugging si bug fixing

Avantaje constituie:
- XML
- Javascript
- JQuerry

Mediu de dezvoltare:
- MS Visual Studio

BENEFICII OFERITE

- Echipa tanara, mediu de lucru dinamic.
- Cultura organizationala orientata catre profesionalism si inovatie.
- Dezvoltare profesionala continua.

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)