Vrei să-ți pui în practică ideile creative și să aduci o contribuție pozitivă în societate?

ViitorPlus

Job expirat

RESPONSABILITATI

VIITORPLUS ți-a pregătit o experiență unică de VOLUNTARIAT prin care vei avea parte de distracție, dezvoltare personală și profesională și satisfacția de a contribui concret la o lume mai bună!
Daca:
esti pasionat(ă) de Resurse Umane
iti doresti sa aplici ceea ce inveti la facultate/ cursuri;
esti jovial(a), orientat(a) spre lucru cu si pentru oameni si adaptabil;
serios(a), orientat(a) spre rezultate concrete si atent(a) la detalii;
dornic(a) sa invete lucruri noi.
Te așteptăm cu entuziasm să te alături proiectelelor noastre pentru protejarea naturii, educație pentru mediu și grijă pentru oameni: Atelierul de Pânză, Recicleta și Harta Reciclării.

Do something today that your future will thank you for :)

CERINTE

Vino să-ți povestim ce vei face în echipa noastră:
campanii de recrutare, instrumente de motivare a angajatiilor si voluntarilor
construirea startegiei de resurse umane pentru organizatie
documente de administrare de personal pentru angajatii organizatiei
sisteme si instrumente de comunicare si organizare interna
organizarea de evenimente interne
sedinte generale lunare, team-buildings, conferinte,

BENEFICII OFERITE

Beneficii:
Iti faci noi prieteni, vei face parte dintr-o echipă de tineri cu aceleași idealuri.
Adaugi experiență în CV.
Îți vei dezvolta abilitățile de comunicare, de lucru în echipă și vei învăța o multime de lucruri noi.
Vei simți că aduci o contribuție pozitivă în lume.
Vei pune în practică cunoștințele și abilitățile.
Primești o dovadă a implicării tale.

ViitorPlus este o organizaţie neguvernamentală, nonprofit, care implementează proiecte de dezvoltare durabilă încadrându-se în următoarele domenii de activitate: managementul capitalului natural, producţie şi consum durabil, educaţie pentru dezvoltare durabilă, buna guvernare.