Vrei sa inveti programare? Noi te platim pentru asta!

ThinkX

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vei programa pe android, windows phone sau iOS cele mai tari aplicatii. Pentru asta trebuie sa te inarmezi cu rabdare, dorinta de a invata si curiozitate. Vei apela din plin la “little grey cells”, dar va fi o placere!

CERINTE

* Student sau proaspat absolvent al unei facultati de profil
* Cunostinte de baza in OOP
* Cunostinte de baza in JAVA, Android, .Net sau Objective-C
* Dorinta de a invata si evolua profesional, dar si personal
* Dorinta de integrare in echipa
* Stil de lucru structurat, organizat, dar si creativ

BENEFICII OFERITE

* Conditii de munca moderne, biscuiti la cafea si consola Xbox
* Vei lucra intr-o echipa tanara si dinamica, cu idei indraznete si planuri realiste
* Provocari placute
* Program flexibil
* Remuneratie, mon cher!
* Vei avea ocazia sa participi la sedintele de brainstorming si ideatie

ThinkX este o echipa de succes, tanara, dar experimentata in domeniul IT. Desi ne pasioneaza orice fel de dezvoltare software, momentan ne axam pe tehnologii *mobile*. Investim in idei si cream talente!