Vopsitor electrostatic

Rolix Impex Series SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pregatirea / pretratarea pieselor inaintea vopsirii;
Verificarea parametriilor de lucru ai cabinei si ai instalatiei de pulverizare;
Verificarea stocului de vopsea pentru asigurarea comenzilor planificate;
Vopsirea propriuzisa cu pulberi in camp electrostatic;
Verificarea calitativa (autocontrolul) a pieselor vopsite;
Curatarea instalatiei de vopsire de cate ori se schimba culoarea si tipul de vopsea, cu obligatia de curatare a instalatiei pentru a evita contaminarea culorii;
Verificarea cantitativa si calitativa a produselor receptionate la intrarea in depozit;
Incarcare / descarcare marfuri;
Depozitarea si aranjarea marfurilor in spatiu adecvat;
Alegerea produselor de pe raft in functie de comanda;
Pregatirea produselor pentru livrare:
Participarea la livrari interne;
Participarea la inventarierile periodice si la cerere.

CERINTE

Persoana responsabila, serioasa, harnica, organizata;
Spirit pentru munca in echipa;
Disponibil la program prelungit;
Capacitate de a lucra in conditii de stres determinat de flux de activitate;
Capacitate de a lucra cu termen limita;
Buna capacitate de comunicare;
Fara antecedente penale.

PREZINTA AVANTAJ:
EXPERIENTA IN DOMENIUL VOPSITORIEI DE ORICE FEL (auto, industrial, electrostatic cu vopsea pulbere sau lichida)
PERMIS CAT B
CONOSTINTE DE UTILIZARE A SCULELOR SI UNELTELOR FOLOSITE IN LACATUSERIE SI TAMPLARIE.

BENEFICII OFERITE

mediu de lucru placut intr-un colectiv dinamic
salariu fix + bonusuri de performanta

DESCRIEREA FIRMEI

Companie producatoare standuri si mobilier metalic.