Voluntariat/ practica PR/ Comunicare/

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

VOLUNTARIAT/PRACTICA ON-LINE MARKETING/PR/COMUNICARE/ADVERTISING/
Ne dorim forte proaspete, colegi cu spirit de initiativa, curiosi si
ambitiosi. Cautam :
- Seriozitate, promptitudine, creativitate, abilitati lingvistice.
Jobul presupune munca de birou, publicitate online, in retelele de socializare si nu
numai, cercetare si selectare a informatiilor, promovarea serviciilor
companiei.

CERINTE

- persoane creative si cu un dezvoltat simt al responsabilitatii;
- studenti la Marketing, Public Relations, Jurnalism, Psihologie, Sociologie,Advertising, Comunicare,
si nu numai;
- abilitati de comunicare

BENEFICII OFERITE

- eliberarea unei scrisori de recomandare la finalul perioadei de voluntariat;
- experienta motivanta pentru C.V.
- deschidere personala, perspective de angajare
- schimb experienta profesionala
- imbunatatirea practicii profesionale
- beneficiu in vederea profesionalizarii
- personal branding
- traininguri de comunicare, afaceri etc
- networking
- posibilitatea de angajare in firma la finalul perioadei de practica