Voluntari Social media, Marketing, Psihologi

Asociatia pentru Educatie Formare Profesionala si Leadership

Job expirat

RESPONSABILITATI

Esti o persoana activa, empatica, creativa, responsabila? Vrei sa fii voluntar? Asociatia Ed4Lead iti acorda sansa de a te implica activ in derularea proiectelor.

Asteptam cv-ul dvs pe adresa cristina.stoicescu@ed4lead.ro
Numai aplicatiile primite pe adresa mentionata vor fi luate in considerare

CERINTE

Avem nevoie de voluntari pentru urmatoarele ramuri:
- Social media
- Marketing
- Stangere de fonduri
- Implicarea directa in activitati socio-educative
- IT ( administrare site)
- Foto/editare foto
- PR
- Jurnalism ( crearea articolelor de specialitate)

BENEFICII OFERITE

Beneficii
- Vei castiga experienta in vederea obtinerii unui job mai bun;
- Iti vei face noi prieteni si cunostiinte;
- Vei invata lucruri noi si a-ti forma deprinderi utile;
- mediu de lucru plăcut cu o echipă tânără
- deschidere către noi orizonturi
- posibilitate de afirmare pentru cei cu aptitudini de lider
- oferirea de diplome, adeverinţe şi recomandări pentru eventuale angajări ulterioare