Voluntar in ONG

PUBLIC EUROCONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Public Euroconsulting te ajuta sa faci fata noilor provocari din cadrul pietei muncii, in continua evolutie.
Noi reinventam serviciile de recrutare si incercam sa fim aproape de clientii si candidatii nostri, oferindu-le sfaturi pentru a lua cele mai bune decizii.
Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate.
Public Euroconsulting identifica posibilitatile existente si potentiale din cadrul pietei muncii si face ca totul sa devina mai rapid, mai sigur si mai eficient!
Public Euroconsulting aproape de COMPANIA TA, aproape de TINE!

Clientul nostru este o asociatie non-profit ce activeaza la nivel de piata din anul 2008, pe intre teritoriul Romaniei. Activitatile dezvoltate de-a lungul timpului pozitioneaza asociatia in ariile de interes: social, umanitar, educational, etc.

Responsabilitati:
- participarea activa in organizarea de evenimente, actiuni umanitare, concursuri educative, etc.
- participarea la ambalarea coletelor pentru beneficiari (Craciun, Paste, alte ocazii)
- marirea portofoliului de sponsori/parteneri activi ai ONG-ului
- stabilirea telefonica a intalnirilor cu managerii de companii
- prezentarea ONG-ului companiilor din Oradea pentru completarea Formularului 230 (2% din impozitul pe venit al salariatilor)

CERINTE

- bune abilitati de comunicare
- capacitate de persuasiune
- cunoasterea limbii engleze/maghiare de preferat
- proactivitate/initiativa
- punctualitate si seriozitate
- empatie/deschidere si dorinta de a ajuta

BENEFICII OFERITE

- contract de voluntariat si eliberarea de adeverinte la nevoie
- dezvoltare personala si profesionala
- dezvoltarea responsabilitatii sociale si umanitare
- experienta profesionala

Date de contact:
Pentru informatii suplimentare ne puteti contacta de Luni pana Vineri (8-16) la tel: 0728.270.875 sau e-mail: cv@publiceuroconsulting.ro!

P.S. Anuntul este valabil pentru toata tara

Activitatea desfasurata de noi, ne recomanda ca specialisti in recrutare pentru toate domeniile de activitate in tara si strainatate, pentru/si din strainatate.