Verificator intern pentru proiectele de Arhitectura fazele PAC, PT, DDE

AllConsulting

Job expirat

RESPONSABILITATI

Verificarea corectitudinii planselor desenate si a pieselor scrise din proiectele de arhitectura la fazele PAC, PT, DDE, verificarea corectitudinii in reprezentarea grafica, a mobilarii interioare, a respectarii normativelor in vigoare pentru proiectarea in arhitectura, constructii civile si industriale.

CERINTE

peste 15 ani de experienta in proiectare arhitectura civila si industriala, cunostinte in domeniul proiectarii de structura de rezistenta, corelarea cu toate specialitatile (instalatii).

drept de semnatura OAR, RUR reprezinta avantaj. Alte stampile de verificator reprezinta avantaj. Vechimea in domeniul proiectarii si executiei in arhitectura reprezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru profesionist si dinamic;

Misiunea AESolutions este promovarea si sprijinirea afacerilor de calitate realizate de intreprinderile mici si mijlocii.