VANZATOR/CASIER - PRODUSE - PESTE PROASPAT/CONGELAT SI PREPARATE DIN PESTE - VALEA OLTULUI DRUMUL TABEREI

TEAM ART SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prezinta clientilor oferta de produse
Consiliaza clientii, facilitand alegerea produselor care corespund cel mai bine solicitarilor acestora
Raspunde prompt si eficient nevoilor clientilor
Opereaza pe casa de marcat
Scaneaza articolele si incaseaza contravaloarea lor
Respecta standardele de servire a clientilor

Magazinul va fi deschis intre orele 9-21.
Se va lucra in ture :
-fie 12-24
-fie ture de 6-7 ore inclusiv sambata si duminica
(duminica program scurt)

CERINTE

Studii medii
Experienta in domeniul alimentar este un avantaj. Experienta in vanzarea de peste proaspat/ peste congelat / derivate si preparate din peste este un avantaj major.
Seriozitate, simt de raspundere, rezistanta la stres, flexibilitate
Sociabilitate, comunicativitate, orientare catre client
Responsabilitate, organizare, disponibilitate

BENEFICII OFERITE

SALARIUL DE INCEPUT VA FI DE 1000 RON+ bonuri de masa
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere in domeniul comercial
Oportunitatea unui job stabil, intr-o companie de renume

ZONA - VALEA OLTULUI/DRUMUL TABEREI

Companie tanara care promoveaza valorile om-echipa in mediul cel mai adecvat calitatilor profesioanale dar si a celor personale.
Conteaza sa vrei ... sa poti vom avea grija sa inveti...