VANZATOR / CASIER - Mandarina Duck, BANEASA MALL

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea imaginii si a produselor firmei;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- identificarea nevoilor clientilor;
- consilierea clientilor din magazine cu privire la achizitionarea produselor;

CERINTE

Daca iti place sa lucrezi cu oamenii si esti la curent cu ultimele tendinte din moda ai toate sansele.
Experienta anterioara pe un post similar constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

In schimb vei beneficia de:
- oportunitatea de a lucra intr-un mediu placut iar noi, de a contribui la dezvoltarea ta prin traininguri si posibilitati reale de avansare;
- program de lucru in ture;

Poti trimite CV-ul tau la:
silvia.mihalea@hrconsultanta.ro

Astazi, Mandarina Duck inseamna peste 1000 de magazine pe trei continente si o prezenta in cele mai prestigioase Department Stores: Galeriile La Fayette, Primptems, Cortes Ingles sau KA.DE.WE.