VANZATOR / CASIER - magazinele KANZ si PABLOSKY (Liberty Center)

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea imaginii si a produselor firmei;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- identificarea nevoilor clientilor;
- consilierea clientilor din magazine cu privire la achizitionarea produselor;

CERINTE

Daca iti place sa lucrezi cu oamenii si esti la curent cu ultimele tendinte din moda ai toate sansele.
Experienta anterioara pe un post similar constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

In schimb vei beneficia de:
- oportunitatea de a lucra intr-un mediu placut iar noi, de a contribui la dezvoltarea ta prin traininguri si posibilitati reale de avansare
- program de lucru in ture

CV-ul tau poate fi vizualizat si la adresa:
silvia.mihalea@hrconsultanta.ro

Marca germana Kanz este renumita pentru calitatea materialelor: imbracaminte pentru copii nounascuti si copii mai mari (92-152cm).

Pablosky-Spania, cunoscuta pentru imbinarea traditiei cu noua tehnologie.