Vanzator / Casier DEBENHAMS- MALL VITAN

HR Consultanta

Job expirat

RESPONSABILITATI

- promovarea imaginii si a produselor firmei;
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii;
- identificarea nevoilor clientilor;
- consilierea clientilor din magazine cu privire la achizitionarea produselor;

CERINTE

Daca iti place sa lucrezi cu oamenii si esti la curent cu ultimele tendinte din moda ai toate sansele.
Experienta anterioara pe un post similar constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- oportunitatea de a lucra intr-un mediu placut iar noi, de a contribui la dezvoltarea ta prin traininguri si posibilitati reale de avansare
- program de lucru in ture

Informatii mai multe poti obtine sunand la: 408.31.94 / 0727.223.367.
Poti trimite CV-ul si la adresa de mail: silvia.mihalea@hrconsultanta.ro

Debenhams este prima franciza de fashion pentru care Grupul RTC detine integral drepturile pentru Romania, Bulgaria si Republica Moldova.