Vanzator

Gelu Trading Company

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea produselor din portofoliu,accesorii mobilier si suprafete decorative.

CERINTE

Persoana cu reala capacitate de comunicare si de lucru in echipa.
Persoana cu simt practic si caruia ii place frumosul produsele sunt fie de sorginte tehnica fie folosesc la realizarea unor produse /amenajari cu design deosebit.
Cunostinte minime de lucru cu calculatorul si de comunicare online sunt de un real folos.
Sa manifeste receptivitate la trainingurile repetate pentru insusirea produselor si a caracteristicilor lor.

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe perioada determinata ,program de lucru fix .
Bonuri de masa,bonusuri de performanta dupa perioada de insusire a produselor.

Postul este valabil pentru toate categoriile de personal ,tineri,femei,barbati,pensionari care pot defasura activitate de lucru preponderent in picioare.

Comerciant accesorii si feronerie mobila, suprafete decorative cu o vechime de peste 20 ani de activitate
Promoveaza un mix de produse de calitate ridicata si design european.
Distribuitor autorizat Blum,Hettich,Egger.