Vanzare si confectionare bijuterii pietre semipretioase

StoneMania Bijou

Job expirat

RESPONSABILITATI

StoneMania Bijou se dezvolta permanent, motiv pentru care ne marim echipa.
Vrei sa faci parte din echipa noastra?
Avem 3 locuri disponibile.

Ce trebuie sa faci?
- Consiliere clienti si vanzare in magazin
- Confectionare bijuterii simple
- Procesarea si expedierea comenzilor plasate online

Program de lucru:
Program de lucru varianta 1: Luni - Vineri 12:00 - 20:00 + 2 Sambete/luna (10:00-18:00)
Program de lucru varianta 2: Luni - Vineri 08:00 - 16:00 + 2 Sambete/luna (10:00-18:00)

Locatie: Bucuresti, Bulevardul Carol I Nr. 25, sector 2

CERINTE

Dorim in echipa noastra o persoana tanara, comunicativa, cu initiativa si simt de raspundere, dornica sa invete lucruri noi.

Aplica doar daca poti respecta programul si iti doresti un job stabil, o colaborare pe termen lung!

BENEFICII OFERITE

Ce primesti?
- Salariu: 1600 lei in mana
- Contract de munca
- Posibilitatea de avansare financiara in functie de competente
- Concediu de odihna 21 zile / an
- Salariu platit fara intarzieri
- 2 fructe proaspete zilnic.

Magazin bijuterii pietre semipretioase si cristale naturale in Bucuresti.
Din 2012 producem si comercializam bijuterii simple cu pietre semipretioase in magazinul fizic si online.