URGENT TRADUCATOR AUTORIZAT GERMANA ENGLEZA, EXCLUS COLABORARE

Semantix Development

Job expirat

RESPONSABILITATI

C?ut?m un traduc?tor de german? - englez?, autorizat de Ministerul Justi?iei pentru ocuparea unui post de traduc?tor tehnic cu norm? ?ntreag? (exclus colaborare).

CERINTE

Candidatul ideal trebuie s? aib? experien?a ?n traducerile tehnice, vitez? la tastare, abilitatea de a lucra cu programe specializate de traduceri, capacitatea de a-?i realiza norma zilnic?.

BENEFICII OFERITE

Se ofer? salariu motivant, bonuri de mas?, posibilitatea de a participa la traininguri de specialitate, lucru ?ntr-o echip? t?n?r?.

Semantix este o firma privata romaneasca, inffintata in anul 2005.
De asemenea colaboratorii Semantix sunt cei mai vechi ?i experimenta?i de pe pia?a rom?neasc? de localizare software, iar beneficiarii produselor localizate de c?tre firma noastr? sunt cele mai renumite companii produc?toare de software si hardware pe plan mondial.
Semantix analizeaz?, recomand? ?i/sau implementeaz? solu?ii care v? vor permite s? v? atinge?i obiectivele ?n termeni de calitate, buget ?i timp. De asemenea, Semantix v? poate ajuta chiar s? externaliza?i ?ntreaga activitate legat? de traduceri ?i/sau localizare.
Ne-am demonstrat competen?a livr?nd proiecte de succes pentru diverse companii, inclusiv pentru multe companii interna?ionale de top. Semantix se bucur? de colaboratori interni ?i externi care au o vast? experien?? ?n traduceri ?i administrare de proiecte. Acest fapt ne-a ajutat s? cre?tem an dup? an, s? ?nt?rim rela?iile cu clien?ii existen?i, precum ?i ?n a ne p?stra principiile de integritate, fiabilitate ?i aten?ie asupra fiec?rui client ?n parte. Semantix furnizeaz? servicii excep?ionale de traducere st?nd concentrat pe nevoile clientului, pe timpul de livrare ?i pe rezultatul precis al proiectului
Semantix ?i-a creat un portofoliu de clien?i impresionant ?i ?i-a men?inut pozi?ia de lider pe pia?a de traduceri tehnice din Rom?nia.