Urgent angajam guvernanta (bona educata)

SC HR Creative Srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam o bona foarte educata pentru copil de 5 luni, program 14.00-22.00 (L-V)
Zona Floreasca.

CERINTE

- obligatoriu studii medii;
- engleza nivel mediu;
- masina proprie;
- fosta educatoare sau bona cu recomandari si experienta la alte familii;
- disponibilitate la program;
- disponibilitate de a insoti parintii in vacante.

BENEFICII OFERITE

Salariu : 1500 - 2000 Lei ( in functie de experienta)
- orele suplimentare se platesc separat;
- decontat benzina.

Agentia HR Creative are grija de cele mai exigente criterii de recrutare privind personalul pentru clientii sai. Este o agentie formata din psihologi unde accentual pe calitatea umana este esential.
Oferim solutii, incredere si siguranta iar cartea noastra de vizita aduce:
Inovatie – venim cu idei si solutii promte;
Concentrare – ne concentram asupra rezultatelor care sa duca la satisfactia angajatului si angajatorului.
Oferim consultanta si consiliere pentru a obtine cele mai bune rezultate.