Urbanist

Alter Ego Concept

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intocmire proiecte de urbanism (PUD, PUZ,PUG).
Lucru intr-o echipa dinamica, intr-un sistem de multi-tasking.
Reprezentarea grafica corect si rapid (redactare si printare/plotare din CorelDRAW si AutoCAD ).
Aplicarea legislatiei de proiectare in vigoare pentru proiectarea in urbanism si arhitectura.

CERINTE

Studii superioare in Urbanism.
Minim 3 ani experinta in domeniul proiectarii de urbanism (intocmirea documentatiilor de urbanism PUD, PUZ, PUG, incluzand elaborarea documentatiilor pentru avize specifice).
Capacitatea de a finaliza etapele de elaborare a documentatiilor de urbanism, PUD, PUZ, PUG cu redactare, printare, indosariere.
CorelDRAW - nivel avansat.
AutoCAD - nivel avansat.
Cunosterea si respectarea legislatiei de proiectare in vigoare pentru proiectarea in urbanism si arhitectura.
Limbi straine : engleza, franceza - reprezinta avantaj.
Permis de conducere : B, reprezinta avantaj.
Alte cerinte : drept de semnatura RUR reprezinta avantaj.
Persoana comunicativa, motivata, deschisa, pozitiva.

BENEFICII OFERITE

Desfasurarea activitatii in cadrul unei echipe tinere, dinamice, la o gama larga de proiecte atat din punct de vedere al activitatii cat si din punct de vedere al complexitatii.
Salariul in functie de performantele in cadrul firmei.
Prime de sarbatori.

Membra a AllConsulting Group (www.allconsulting.ro), Alter Ego Concept realizeaza o gama larga de proiecte de arhitectura in domeniul comercial, rezidential, de birouri si industrial, inclusiv cu solutii energetice neconventionale, peisagistica, documentatii complete, SF, PAC, PT, DDE, AC, PUD, PUZ, PUG prezentari 2D si 3D, studii geologice si topografice, cadastru, consultanta. Printre clientii nostri se numara: Cora, Bricostore, Decathlon, etc. (mai multe detalii pe www.alterego-concept.ro).